Aktualności
Laureaci pierwszej edycji projektu ChirucaEXPEDITION
Z okazji 20-lecia obecności w Polsce, marka Chiruca zapoczątkowała (co najmniej) czteroletni projekt –każda roczna edycja zakończy się wyposażeniem 5 wypraw wybranych przez internautów i jury w niezawodne buty marki Chiruca. Zasady wyboru są stosunkowo proste. Wyprawa, która otrzyma najwięcej głosów podczas głosowania internautów na Facebooku, zdobywa automatycznie miejsce w projekcie. Następnie przedstawiciele organizatora wybierają dwie wyprawy spośród czterech, które w głosowaniu zajęły miejsca 2-5 oraz dwie wyprawy ze wszystkich zgłoszonych.
PIENIŃSKIE MGŁY - warsztaty fotograficzne
Pieniny to jedne z najbardziej urokliwych gór w Polsce. W październiku witają nas paletą jesiennych barw. Podczas warsztatów Tomasz i Piotr zabiorą Was w miejsca pozwalające poczuć prawdziwą magię Pienin.
Lechnica MTB TOUR 2018
Lechnica MTB TOUR 2018
01-02 września 2018
Organizatorzy: Singletrails Lechnica


Chiruca EXPEDITION - zachęcamy do głosowania
Wraz z ostatnim dniem maja zakończyło się przyjmowanie zgłoszeń do pierwszej edycji projektu Chiruca EXPEDITION.
Teraz czas na Was !
Zachęcamy do głosowania
Ruszaj w drogę
Projekt Chiruca EXPEDITION to nie lada gratka dla tych, w których drzemie podróżnicza pasja. Każdy obieżyświat wie, że skompletowanie dobrego ekwipunku przed wyjazdem, to spora część sukcesu.
Szósta edycja Biegów w Szczawnicy już w sobotę
21 kwietnia Szczawnica zamieni się w miasteczko biegowe z prawdziwego zdarzenia. W tej edycji zawodnicy wystartują na pięciu dystansach od 6 do 96 km.
Rowerowo
Może niełatwo w to uwierzyć, ale to już Wiosna! Jeszcze chwila i rowerowo pomkniemy przed siebie. Gdyby ktoś poszukiwał odrobiny rywalizacji w swoim rowerowaniu zostawiamy nieco informacji. Poczytajcie/zobaczcie tez VeloDunajec :-)

starsze akutalności

Skoki spadochronowe w tandemie


Tandem jest to dwuosobowy spadochron, z którym skacząc pasażer może przeżyć to co doświadczeni skoczkowie. Bez badań, bez licencji, po krótkim szkoleniu można wyskakując z 4000 metrów poczuć smak adrenaliny i zrobić coś szalonego. 50 sekund wolnego spadania z prędkością 200km/h pozwala poczuć się niczym ptak w przestworzach. Po tym czasie otwiera się czasza i następuje 10 minutowy lot na otwartym spadochronie, podczas którego pasażer ma możliwość samodzielnego sterowania. Dostarcza to niesamowitych, trudnych do opisania wrażeń. Każdy reaguje inaczej, ale wszyscy zgodnie twierdzą, że skok spadochronowy w tandemie to jedna z najfajniejszych przygód życia, których nigdy nie zapomną.

Dodatkową atrakcją jest możliwość filmowania skoku i robienia zdjęć.
Oferujemy do wyboru dwa sposoby filmowania: metodę tradycyjną oraz absolutną nowość: filmowanie kamerą umieszczoną na ręce instruktora.W metodzie tradycyjnej skoczek kamerzysta spadając obok tandemu (tylko podczas lotu z zamkniętym spadochronem) rejestruje wszystko to co przeżywa pasażer. Filmuje także szkolenie i lądowanie przez cały czas robiąc zdjęcia.
Filmowanie kamerą umieszczoną na ręce instruktora umożliwia nagranie wszystkich emocji jakie towarzyszą pasażerowi podczas skoku, bowiem instruktor nagrywa wszystko to co dzieje się na ziemi przed i po skoku (szkolenie i lądowanie) a także to co dzieje się cały czas w powietrzu.
Takie filmowanie umożliwia bowiem nagranie nie tylko lotu na zamkniętym spadochronie ale także momentu otwarcia spadochronu i lotu na otwartej czaszy (co jest niemożliwe w metodzie tradycyjnej).
 


Filmowanie skoku spadochronowego to pamiątka na całe życie.
Skaczemy m.in. w Nowym Targu, a więc Tatry, Pieniny i Gorce mamy na "wyciągnięcie ręki". Kto raz zobaczy góry z lotu ptaka z pewnością zapamięta to na zawsze. 
Taką przygodę można zafundować także bliskim i przyjaciołom, będzie to niewątpliwie wspaniały prezent. 

Skoki spadochronowe w tandemie, chociaż należą do sportów ekstremalnych, są całkowicie bezpieczne. Instruktor, z którym się skacze jest specjalnie przeszkolony i posiada uprawnienia pilota tandemowego. Wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy, jak również w elektroniczny system otwierający czaszę zapasową.
Skok wraz z przygotowaniem zajmuje około godziny, jednak ze względów organizacyjnych (nie zawsze zależnych od nas) prosimy o zarezerwowanie sobie około 3 godzin.Taki skok spadochronowy może być jednorazową przygodą albo początkiem dalszego skakania (kurs AFF)
Przeciwwskazania:
-waga powyżej 120kg. 
-epilepsja


Cennik
Skok spadochronowy w tandemie - 700 zł
Skok spadochronowy w tandemie 3-5 osób 650 zł
Skok spadochronowy w tandemie 6 osób i więcej 599
Filmowanie skoku kamerą na ręce instruktora (ze zdjęciami) - 180 zł
Filmowanie skoku wraz ze zdjęciami (metoda tradycyjna) - 280 zł.

WAKACYJNA PROMOCJA CENOWA w Przasnyszu i Nowym Targu!!! (obowiązuje od 14.06 do 31.08)

Skoki spadochronowe w tandemie z filmowaniem i zdjęciami tylko 750 zł 
Maksimum bezpieczeństwa, 100% satysfakcji!

Organizujemy również kursy Aff

Kinga Pieniska