Aktualności
Noc-Zima-Góry
"Halny pokrzyżował plany nocnych, zimowych zdobywców... "
Uzdrowiska pogranicza polsko słowackiego jako rozpoznawalny w skali Europy obszary realizacji turystyki zdrowotnej
Urząd Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna otrzymał informację o zatwierdzeniu projektu flagowego pod nazwą „Uzdrowiska pogranicza polsko-słowackiego jako
Noc-Zima-Góry 2017
Kolejna edycja cyklu nocnych, zimowych spotkań w górach zawita tym razem do Szczawnicy!
Podsumowanie - Ice Adventure Race
W miniony weekend (03-05.II) w Szaflarach nieopodal Nowego Targu miała miejsce pierwsza edycja ekstremalnych zawodów na orientację ICE Adventure Race.
Ice Adventure Race
Lubisz górskie przygody? Kochasz biegać, jeździć na rowerze, zjeżdżać na nartach?
ICEBUG WINTER TRAIL 2017
To już czwarta edycja zimowych biegów górskich pod patronem Icebug’a. Jak co roku w drugą sobotę lutego (tj. 11.02.2016) w Nowym Targu wystartuje ICEBUG WINTER TRAIL 2017.
Zapisy na Wielką Prehybę
Już jutro, 29 listopada punktualnie o godzinie 20:00 rozpoczną się zapisy na, organizowany w ramach Biegów w Szczawnicy 2017, maraton Wielka Prehyba.

starsze akutalności

Skoki spadochronowe w tandemie


Tandem jest to dwuosobowy spadochron, z którym skacząc pasażer może przeżyć to co doświadczeni skoczkowie. Bez badań, bez licencji, po krótkim szkoleniu można wyskakując z 4000 metrów poczuć smak adrenaliny i zrobić coś szalonego. 50 sekund wolnego spadania z prędkością 200km/h pozwala poczuć się niczym ptak w przestworzach. Po tym czasie otwiera się czasza i następuje 10 minutowy lot na otwartym spadochronie, podczas którego pasażer ma możliwość samodzielnego sterowania. Dostarcza to niesamowitych, trudnych do opisania wrażeń. Każdy reaguje inaczej, ale wszyscy zgodnie twierdzą, że skok spadochronowy w tandemie to jedna z najfajniejszych przygód życia, których nigdy nie zapomną.

Dodatkową atrakcją jest możliwość filmowania skoku i robienia zdjęć.
Oferujemy do wyboru dwa sposoby filmowania: metodę tradycyjną oraz absolutną nowość: filmowanie kamerą umieszczoną na ręce instruktora.W metodzie tradycyjnej skoczek kamerzysta spadając obok tandemu (tylko podczas lotu z zamkniętym spadochronem) rejestruje wszystko to co przeżywa pasażer. Filmuje także szkolenie i lądowanie przez cały czas robiąc zdjęcia.
Filmowanie kamerą umieszczoną na ręce instruktora umożliwia nagranie wszystkich emocji jakie towarzyszą pasażerowi podczas skoku, bowiem instruktor nagrywa wszystko to co dzieje się na ziemi przed i po skoku (szkolenie i lądowanie) a także to co dzieje się cały czas w powietrzu.
Takie filmowanie umożliwia bowiem nagranie nie tylko lotu na zamkniętym spadochronie ale także momentu otwarcia spadochronu i lotu na otwartej czaszy (co jest niemożliwe w metodzie tradycyjnej).
 


Filmowanie skoku spadochronowego to pamiątka na całe życie.
Skaczemy m.in. w Nowym Targu, a więc Tatry, Pieniny i Gorce mamy na "wyciągnięcie ręki". Kto raz zobaczy góry z lotu ptaka z pewnością zapamięta to na zawsze. 
Taką przygodę można zafundować także bliskim i przyjaciołom, będzie to niewątpliwie wspaniały prezent. 

Skoki spadochronowe w tandemie, chociaż należą do sportów ekstremalnych, są całkowicie bezpieczne. Instruktor, z którym się skacze jest specjalnie przeszkolony i posiada uprawnienia pilota tandemowego. Wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy, jak również w elektroniczny system otwierający czaszę zapasową.
Skok wraz z przygotowaniem zajmuje około godziny, jednak ze względów organizacyjnych (nie zawsze zależnych od nas) prosimy o zarezerwowanie sobie około 3 godzin.Taki skok spadochronowy może być jednorazową przygodą albo początkiem dalszego skakania (kurs AFF)
Przeciwwskazania:
-waga powyżej 120kg. 
-epilepsja


Cennik
Skok spadochronowy w tandemie - 700 zł
Skok spadochronowy w tandemie 3-5 osób 650 zł
Skok spadochronowy w tandemie 6 osób i więcej 599
Filmowanie skoku kamerą na ręce instruktora (ze zdjęciami) - 180 zł
Filmowanie skoku wraz ze zdjęciami (metoda tradycyjna) - 280 zł.

WAKACYJNA PROMOCJA CENOWA w Przasnyszu i Nowym Targu!!! (obowiązuje od 14.06 do 31.08)

Skoki spadochronowe w tandemie z filmowaniem i zdjęciami tylko 750 zł 
Maksimum bezpieczeństwa, 100% satysfakcji!

Organizujemy również kursy Aff

Kinga Pieniska