Aktualności
Ruszaj w drogę
Projekt Chiruca EXPEDITION to nie lada gratka dla tych, w których drzemie podróżnicza pasja. Każdy obieżyświat wie, że skompletowanie dobrego ekwipunku przed wyjazdem, to spora część sukcesu.
Szósta edycja Biegów w Szczawnicy już w sobotę
21 kwietnia Szczawnica zamieni się w miasteczko biegowe z prawdziwego zdarzenia. W tej edycji zawodnicy wystartują na pięciu dystansach od 6 do 96 km.
Rowerowo
Może niełatwo w to uwierzyć, ale to już Wiosna! Jeszcze chwila i rowerowo pomkniemy przed siebie. Gdyby ktoś poszukiwał odrobiny rywalizacji w swoim rowerowaniu zostawiamy nieco informacji. Poczytajcie/zobaczcie tez VeloDunajec :-)
Biegi w Szczawnicy 2018
Jedna z najpiękniejszych edycji biegów górskich w Polsce. 5 niezwykłych tras (od 6 do 96 km) wiodących przez 2 kraje.
Tu każdy znajdzie coś dla siebie.
Tu zaczyna się Twoja przygoda !
Chiruca Expedition
Planujesz zdobycie Babiej Góry albo chcesz obejrzeć lewady na Maderze?
Może wybierasz się na trekking po Australii lub planujesz przebiec Góry Skaliste ?
Icebug Winter Trail 2018
To już piąta edycja kultowego biegu górskiego, która przyciąga zawodników na gorczańskie szlaki z całej Polski.
Triada zimowa 2018
Największy etapowy bieg górski w Polsce! Trzy etapy w dwa dni! Zapraszamy

starsze akutalności

Rok Turystyki Rowerej

2012-02-21 // Oglądano: 3674 // Wstecz
Rok Turystyki Rowerej18 lutego 2012 roku podczas 5 Międzynarodowych Targów Turystycznych, Rekreacji i Wypoczynku Inturex w Sosnowcu odbyła się ogólnopolska konferencja inaugurująca Rok Turystyki Rowerowej.


Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze ogłosiło 2012 rok Rokiem Turystyki Rowerowej, w ramach którego realizowany będzie projekt Rowerem przez Polskę, wspierany finansowo przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Projekt przewiduje zorganizowanie ogólnopolskiej akcji „Bezpiecznie na rowerze” adresowanej do ogółu społeczeństwa oraz konkurs „Gmina przyjazna rowerzystom” adresowany do jednostek samorządowych, a także konkursy: Turystyczna Rodzinka, plastyczny „Moja rodzina na rowerowym szlaku” i fotograficzny „Rowerzystana szlaku”.

Więcej informacji o konkursach można znaleźć >>>>TUTAJ<<<< 


i
Klub Sportowy "MTB Szczawnica"

Koło Turystyki Rowerowej działające przy Pienińskim Oddziale PTTK Szczawnica i KS "MTB Szczawnica" serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych tematyką rowerową do uczestnictwa w spotkaniach a i niebawem wspólnego rowerownia. 
W połowie marca przedstawiony zostanie szczegółowy kalendarz otwartych spotkań i planowanych imprez rowerowych. Serdecznie namawiamy do spędzania wolnego czasu - aktywnie, turystycznie i rodzinnie.  

Informacje będą udostępniane na stronach:
oraz 

Kinga Pieniska