Aktualności
Konkurs z okazji 20-lecia marki Chiruca w Polsce
Konkurs jest skierowany do osób, które kupią buty marki Chiruca od 18.09.2017 do 11.02.2018 (konkurs trwa 20 tygodni)
Mountain Touch Challenge 2017 Szczawnica
W tym roku dwie górskie trasy rajdowe MTC70 i MTC130 km, nowością zaś będą dwie indywidualne trasy piesze - 15 SZCZYTÓW i 30 SZCZYTÓW.
Oj będzie zacnie !
Frydman Triatlon
Początkiem lata, we Frydmanie tłumnie gromadzą się sympatycy triathlonu. W niedzielę 25 czerwca odbędzie się tu już VIII edycja zawodów Frydman Triatlon.
Wycieczki rowerowe po pienińskich bezdrożach
Eksploracja rowerem pasma małych Pienin - przygoda i naprawdę epickie miejscówki .
JOY RIDE BIKE FESTIVAL '17
24-26 maja 2017
wulkaniczna góra
Wdżar
w Kluszkowcach.
Cross-Triathlon Mocarny Zbój
Zapisy trwają tylko do 11 maja !

starsze akutalności

Rok Turystyki Rowerej

2012-02-21 // Oglądano: 3325 // Wstecz
Rok Turystyki Rowerej18 lutego 2012 roku podczas 5 Międzynarodowych Targów Turystycznych, Rekreacji i Wypoczynku Inturex w Sosnowcu odbyła się ogólnopolska konferencja inaugurująca Rok Turystyki Rowerowej.


Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze ogłosiło 2012 rok Rokiem Turystyki Rowerowej, w ramach którego realizowany będzie projekt Rowerem przez Polskę, wspierany finansowo przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Projekt przewiduje zorganizowanie ogólnopolskiej akcji „Bezpiecznie na rowerze” adresowanej do ogółu społeczeństwa oraz konkurs „Gmina przyjazna rowerzystom” adresowany do jednostek samorządowych, a także konkursy: Turystyczna Rodzinka, plastyczny „Moja rodzina na rowerowym szlaku” i fotograficzny „Rowerzystana szlaku”.

Więcej informacji o konkursach można znaleźć >>>>TUTAJ<<<< 


i
Klub Sportowy "MTB Szczawnica"

Koło Turystyki Rowerowej działające przy Pienińskim Oddziale PTTK Szczawnica i KS "MTB Szczawnica" serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych tematyką rowerową do uczestnictwa w spotkaniach a i niebawem wspólnego rowerownia. 
W połowie marca przedstawiony zostanie szczegółowy kalendarz otwartych spotkań i planowanych imprez rowerowych. Serdecznie namawiamy do spędzania wolnego czasu - aktywnie, turystycznie i rodzinnie.  

Informacje będą udostępniane na stronach:
oraz 

Kinga Pieniska