Aktualności
Lechnica MTB TOUR 2018
Lechnica MTB TOUR 2018
01-02 września 2018
Organizatorzy: Singletrails Lechnica


Chiruca EXPEDITION - zachęcamy do głosowania
Wraz z ostatnim dniem maja zakończyło się przyjmowanie zgłoszeń do pierwszej edycji projektu Chiruca EXPEDITION.
Teraz czas na Was !
Zachęcamy do głosowania
Ruszaj w drogę
Projekt Chiruca EXPEDITION to nie lada gratka dla tych, w których drzemie podróżnicza pasja. Każdy obieżyświat wie, że skompletowanie dobrego ekwipunku przed wyjazdem, to spora część sukcesu.
Szósta edycja Biegów w Szczawnicy już w sobotę
21 kwietnia Szczawnica zamieni się w miasteczko biegowe z prawdziwego zdarzenia. W tej edycji zawodnicy wystartują na pięciu dystansach od 6 do 96 km.
Rowerowo
Może niełatwo w to uwierzyć, ale to już Wiosna! Jeszcze chwila i rowerowo pomkniemy przed siebie. Gdyby ktoś poszukiwał odrobiny rywalizacji w swoim rowerowaniu zostawiamy nieco informacji. Poczytajcie/zobaczcie tez VeloDunajec :-)
Biegi w Szczawnicy 2018
Jedna z najpiękniejszych edycji biegów górskich w Polsce. 5 niezwykłych tras (od 6 do 96 km) wiodących przez 2 kraje.
Tu każdy znajdzie coś dla siebie.
Tu zaczyna się Twoja przygoda !
Chiruca Expedition
Planujesz zdobycie Babiej Góry albo chcesz obejrzeć lewady na Maderze?
Może wybierasz się na trekking po Australii lub planujesz przebiec Góry Skaliste ?

starsze akutalności

Rowerowo

2018-03-22 // Oglądano: 677 // Wstecz
RowerowoMoże niełatwo w to uwierzyć, ale to już Wiosna! Jeszcze chwila i rowerowo pomkniemy przed siebie. Gdyby ktoś poszukiwał odrobiny rywalizacji w swoim rowerowaniu zostawiamy nieco informacji. Poczytajcie/zobaczcie tez VeloDunajec :-)


Rajd Doliną Dunajca - 01.05.2018 - Krościenko Nad Dunajcem

Rekreacyjny rajd rowerowy przepiękną doliną Dunajca ukazujący piękno rzeki i okolicznych gór: Pienin, Gorców i Beskidu Wyspowego. Trasa poprowadzona jest malowniczą Doliną tytułowego Dunajca, która wystartuje z Krościenka n.Dunajcem z Pienin, a zawita też nad jezioro czorsztyńskie, w Gorce, Beskid Wyspowy. Gwarantuje to piękne widoki, nawet z Tatrami w tle i urozmaicenie. Dystans ok. 94 km i 1500 metrów przewyższenia zapewni idealny trening o tej porze roku. Dodatkowo podczas Rajdu dla chętnych odcinki, gdzie jako Challenge będą mogli sprawdzić na ile ich stać. Na mecie czekają liczne atrakcje związane z Uroczystym Otwarciem Letniego Sezonu Turystycznego w Małopolsce.
Joy Ride Festival - 25-27.05.2018  Kluszkowce 

Joy Ride Festival to zawody w 8 dyscyplinach rowerowych, wieczorne premiery filmowe , gigantyczne targi sportowe, wycieczki na e-bike’ach i niesamowite widoki.Od 25 do 27 maja wulkaniczna góra Wdżar w Kluszkowcach przywita amatorów i profesjonalistów, którzy będą się zmagać w różnych dyscyplinach rowerowych – od szybkiego zjazdu po podniebne ewolucje. Widzowie natomiast, oprócz podziwiania wyczynów startujących będą mieli okazje zwiedzić namioty czołowych firm rowerowych, zobaczyć najlepsze filmy sportowe oraz testować topowe modele rowerów.
Ochotnica MTB 4 Towers - 17-19.08.2018

Po sąsiedzku - Gorce. 

3 dniowy wyścig MTB w samym sercu dzikich Gorców. Bądź zdobywcą 4 Wież na ich szczytach: Koziarz, Gorc, Magurka i Lubań. Ochotnica MTB 4 Towers to nie tylko wyścig, organizatorzy zaplanowali dla Was cały weekend. 
W piątek 20:00 dla wszystkich startujących integracyjne ognisko...W sobotę w miasteczku będą odbywały się koncerty zespołów regionalnych i folkowych, można też będzie spróbować potraw regionalnych, a o 20.30 Gmina Ochotnica zaprasza na zabawę z DJ'em pod gołym niebem.
W niedzielę po dekoracji jeszcze więcej muzyki do tańca i nie tylko, tym razem nie folkowej...


 


Dla tych bardziej rekreacyjnie kręcących tez dobre wieści. Na przełomie czerwca/lipca zakończone będą prace odcinków VeloDunajec od Starego Sącza aż po Nowy Targ :-) 

Plan Województwa Małopolskiego by w latach 2014-2020  powstało około 650 km turystycznych ścieżek rowerowych jest sukcesywnie realizowany. Jak ktoś ma ochotę sprawdzić, jak orientacyjnie wyglądać będzie przebieg planowanych tras rowerowych w okolicach Krościenka, Szczawnicy i  dalej brzegami Jeziora Czorsztyńskiego odsyłamy -> VELODUNAJEC

Kinga Pieniska