Aktualności
Szósta edycja Biegów w Szczawnicy już w sobotę
21 kwietnia Szczawnica zamieni się w miasteczko biegowe z prawdziwego zdarzenia. W tej edycji zawodnicy wystartują na pięciu dystansach od 6 do 96 km.
Rowerowo
Może niełatwo w to uwierzyć, ale to już Wiosna! Jeszcze chwila i rowerowo pomkniemy przed siebie. Gdyby ktoś poszukiwał odrobiny rywalizacji w swoim rowerowaniu zostawiamy nieco informacji. Poczytajcie/zobaczcie tez VeloDunajec :-)
Biegi w Szczawnicy 2018
Jedna z najpiękniejszych edycji biegów górskich w Polsce. 5 niezwykłych tras (od 6 do 96 km) wiodących przez 2 kraje.
Tu każdy znajdzie coś dla siebie.
Tu zaczyna się Twoja przygoda !
Chiruca Expedition
Planujesz zdobycie Babiej Góry albo chcesz obejrzeć lewady na Maderze?
Może wybierasz się na trekking po Australii lub planujesz przebiec Góry Skaliste ?
Icebug Winter Trail 2018
To już piąta edycja kultowego biegu górskiego, która przyciąga zawodników na gorczańskie szlaki z całej Polski.
Triada zimowa 2018
Największy etapowy bieg górski w Polsce! Trzy etapy w dwa dni! Zapraszamy
Test butów Chiruca Somiedo
Z racji miejsca zamieszkania sporo czasu spędzamy w górach, zasadniczo powyżej 700 m n.p.m mamy szczęście być co drugi dzień.

starsze akutalności

Icebug Winter Trail 2018

2018-02-07 // Oglądano: 365 // Wstecz
Icebug Winter Trail 2018To już piąta edycja kultowego biegu górskiego, która przyciąga zawodników na gorczańskie szlaki z całej Polski.

Impreza od swojego debiutu cieszy się dużą popularnością wśród fanów górskiego biegania, w tym roku, w najbliższą sobotę (tj. 10.02.2018) do Nowego Targu  przyjedzie ok.350 zawodników.


Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Biegam Po Górach i Burmistrz Miasta Nowy Targ.

Na zawodników jak co roku czeka bogaty pakiet startowy z gadżetem biegowym, wejściówką na termy Gorący Potok i zestawem herbat od Tekanne, atrakcyjne nagrody w tym pamiątkowy medal na mecie dla każdego zawodnika.

Każdy kto choć raz odwiedził Nowym Targ w trakcie zawodów Icebug Winter Trail podkreśla że o wysokiej atrakcyjności zawodów decyduje piękna, widokowa trasa i wyjątkowa atmosfera podczas zawodów. W tym roku organizatorzy przygotowali 17 kilometrową trasę z sumą przewyższeń przekraczającą 700 metrów. Start o godzienie 10:00 na Długiej Polanie, trasa biegu prowadzi urokliwymi szlakami gorczańskimi do schroniska na Turbaczu gdzie zlokalizowany będzie punkt żywieniowy. Po opuszczeniu schroniska zawodnicy skierują się w stronę stacji narciarskiej Długa Polana na Kowańcu gdzie będzie zlokalizowana meta. Limit czasu pozowli nawet mniej wprawionym biegaczaom ukończyć bieg i cieszyć satysfakcją podjętego wyzwania. Wszystkich niezdecydowanych zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie! Zakończenie imprezy o godzinie 13:00.Choć zapisy internetowe są już zamknięte, organizatorzy dopuszczają możliwość zgłoszenia w dniu zawodów! Szczegóły na stronie internetowej: www.icebugwintertrail.pl


Kinga Pieniska