Aktualności
Laureaci pierwszej edycji projektu ChirucaEXPEDITION
Z okazji 20-lecia obecności w Polsce, marka Chiruca zapoczątkowała (co najmniej) czteroletni projekt –każda roczna edycja zakończy się wyposażeniem 5 wypraw wybranych przez internautów i jury w niezawodne buty marki Chiruca. Zasady wyboru są stosunkowo proste. Wyprawa, która otrzyma najwięcej głosów podczas głosowania internautów na Facebooku, zdobywa automatycznie miejsce w projekcie. Następnie przedstawiciele organizatora wybierają dwie wyprawy spośród czterech, które w głosowaniu zajęły miejsca 2-5 oraz dwie wyprawy ze wszystkich zgłoszonych.
PIENIŃSKIE MGŁY - warsztaty fotograficzne
Pieniny to jedne z najbardziej urokliwych gór w Polsce. W październiku witają nas paletą jesiennych barw. Podczas warsztatów Tomasz i Piotr zabiorą Was w miejsca pozwalające poczuć prawdziwą magię Pienin.
Lechnica MTB TOUR 2018
Lechnica MTB TOUR 2018
01-02 września 2018
Organizatorzy: Singletrails Lechnica


Chiruca EXPEDITION - zachęcamy do głosowania
Wraz z ostatnim dniem maja zakończyło się przyjmowanie zgłoszeń do pierwszej edycji projektu Chiruca EXPEDITION.
Teraz czas na Was !
Zachęcamy do głosowania
Ruszaj w drogę
Projekt Chiruca EXPEDITION to nie lada gratka dla tych, w których drzemie podróżnicza pasja. Każdy obieżyświat wie, że skompletowanie dobrego ekwipunku przed wyjazdem, to spora część sukcesu.
Szósta edycja Biegów w Szczawnicy już w sobotę
21 kwietnia Szczawnica zamieni się w miasteczko biegowe z prawdziwego zdarzenia. W tej edycji zawodnicy wystartują na pięciu dystansach od 6 do 96 km.
Rowerowo
Może niełatwo w to uwierzyć, ale to już Wiosna! Jeszcze chwila i rowerowo pomkniemy przed siebie. Gdyby ktoś poszukiwał odrobiny rywalizacji w swoim rowerowaniu zostawiamy nieco informacji. Poczytajcie/zobaczcie tez VeloDunajec :-)

starsze akutalności

Cross-Triathlon Mocarny Zbój

2017-05-09 // Oglądano: 1193 // Wstecz
Cross-Triathlon Mocarny ZbójZapisy trwają tylko do 11 maja !


Cross-Triathlon "Mocarny Zbój” zaprasza prawdziwych twardzieli, do konfrontacji z … zimną wodą, stromymi górskimi podjazdami, trudnym biegiem w południowo-wschodniej części Pienin Spiskich. W tym roku zawody staną się częścią festiwalu rowerowego JOYRIDE

Jeśli jesteś gotowy na potężną dawkę mocnych wrażeń i "ostrą jazdę” to jest to odpowiednie miejsce.

http://www.mocarnyzboj.pl

Startujący będą mięli do pokonania 1,2 km w Jeziorze Czorsztyńskim (z Niedzicy do Czorsztyna), następnie rowerami pokonają 30 km po trenach pasma Lubania, a na zakończenie 7 km biegu po górze Wdżar. 

Dla tych co mają w portkach mniej mocy, ale nie odpuszczają – zapisy na Cypiska (skrócona trasa).

Na "Cypisku” też nie ma miękkiej gry…

Głębia wody, szuter, błoto, profil trasy spędzający sen z powiek – to wszystko gwarantujemy w 100%.

Pływanie

mz17_plywanie

MTB

MZ17_rower

i bieg crossowy 

mz17_biegKinga Pieniska