Aktualności
JOY RIDE BIKE FESTIVAL '17
24-26 maja 2017
wulkaniczna góra
Wdżar
w Kluszkowcach.
Cross-Triathlon Mocarny Zbój
Zapisy trwają tylko do 11 maja !
Zapraszamy na PORANEK FOTOGRAFICZNY
Weź udział w warsztatach fotograficznych National Geographic o wschodzie słońca w Pieninach.
Zgłoś się do 22 maja na
Szlakiem podkowca małego
Na antenie telewizyjnej Dwójki można oglądać serial „Misja Natura”, ukazujący różnorodność obszarów Natura 2000 w Polsce, złożoność działań podejmowanych dla ich ochrony, a także współistnienie w nich człowieka i przyrody.
Noc-Zima-Góry
"Halny pokrzyżował plany nocnych, zimowych zdobywców... "
Uzdrowiska pogranicza polsko słowackiego jako rozpoznawalny w skali Europy obszary realizacji turystyki zdrowotnej
Urząd Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna otrzymał informację o zatwierdzeniu projektu flagowego pod nazwą „Uzdrowiska pogranicza polsko-słowackiego jako

starsze akutalności

Zapisy na Wielką Prehybę

2016-11-28 // Oglądano: 951 // Wstecz
Już jutro, 29 listopada punktualnie o godzinie 20:00 rozpoczną się zapisy na, organizowany w ramach Biegów w Szczawnicy 2017, maraton Wielka Prehyba.

Biegi w Szczawnicy 2017


Przed nami V jubileuszowa edycja tej imprezy. Pierwsza odbyła się w 2013 roku i przyciągnęłaokoło 200 biegaczy.W tym roku tylko dla chętnych, którzy wystartują na tej 43,3 km trasie przygotowano 600 miejsc. Maratończycy wystartują 22 kwietnia 2017 roku, o godzinie 9:00 z promenady nad Grajcarkiem w Szczawnicy. Trasa poprowadzi ich najpierw w Beskid Sądecki, przez Dzwonkówkę, Przechybę, Radziejową aż do Bacówki na Obidzy. A stąd już w stronę Małych Pienin, żeby przez Wysoką, Durbaszkę i Szafranówkę dotrzeć z powrotem na promenadę nad Grajcarkiem.

Niepokorny Mnich –Mistrzostwa Polski w Ultradystansowym Biegu Górskim

W ubiegły piątek zakończyły się zapisy na najdłuższą trasę ,Niepokorny Mnich, która w 2017 roku będzie miała status Mistrzostw Polski w Ultradystansowym Biegu Górskim. Na tej 96-kilometrowej trasie zmierzą się najlepsi biegacze i biegaczki z całej Polski. Już teraz swój udział wstępnie potwierdzili między innymi Marcin Świerc, Wojtek Probst, Jacek Michulecczy Ewa Majer. A to dopiero początek listy mocnych ultrasów.

Chyża Durbaszka i Hardy Rolling – zapisy od 6 grudnia

Zapisy na pozostałe biegi w ramach Biegów w Szczawnicy 2017: Chyżą Durbaszkę (20 km) i Hardy Rolling (6 km) rozpoczną się 6 grudnia, o godzinie 20:00.


Relacja z Biegów w Szczawnicy 2016

 

Więcej informacji o Biegach w Szczawnicy: 


Kinga Pieniska