Aktualności
Noc-Zima-Góry
"Halny pokrzyżował plany nocnych, zimowych zdobywców... "
Uzdrowiska pogranicza polsko słowackiego jako rozpoznawalny w skali Europy obszary realizacji turystyki zdrowotnej
Urząd Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna otrzymał informację o zatwierdzeniu projektu flagowego pod nazwą „Uzdrowiska pogranicza polsko-słowackiego jako
Noc-Zima-Góry 2017
Kolejna edycja cyklu nocnych, zimowych spotkań w górach zawita tym razem do Szczawnicy!
Podsumowanie - Ice Adventure Race
W miniony weekend (03-05.II) w Szaflarach nieopodal Nowego Targu miała miejsce pierwsza edycja ekstremalnych zawodów na orientację ICE Adventure Race.
Ice Adventure Race
Lubisz górskie przygody? Kochasz biegać, jeździć na rowerze, zjeżdżać na nartach?
ICEBUG WINTER TRAIL 2017
To już czwarta edycja zimowych biegów górskich pod patronem Icebug’a. Jak co roku w drugą sobotę lutego (tj. 11.02.2016) w Nowym Targu wystartuje ICEBUG WINTER TRAIL 2017.
Zapisy na Wielką Prehybę
Już jutro, 29 listopada punktualnie o godzinie 20:00 rozpoczną się zapisy na, organizowany w ramach Biegów w Szczawnicy 2017, maraton Wielka Prehyba.

starsze akutalności

Zapisy na Wielką Prehybę

2016-11-28 // Oglądano: 870 // Wstecz
Już jutro, 29 listopada punktualnie o godzinie 20:00 rozpoczną się zapisy na, organizowany w ramach Biegów w Szczawnicy 2017, maraton Wielka Prehyba.

Biegi w Szczawnicy 2017


Przed nami V jubileuszowa edycja tej imprezy. Pierwsza odbyła się w 2013 roku i przyciągnęłaokoło 200 biegaczy.W tym roku tylko dla chętnych, którzy wystartują na tej 43,3 km trasie przygotowano 600 miejsc. Maratończycy wystartują 22 kwietnia 2017 roku, o godzinie 9:00 z promenady nad Grajcarkiem w Szczawnicy. Trasa poprowadzi ich najpierw w Beskid Sądecki, przez Dzwonkówkę, Przechybę, Radziejową aż do Bacówki na Obidzy. A stąd już w stronę Małych Pienin, żeby przez Wysoką, Durbaszkę i Szafranówkę dotrzeć z powrotem na promenadę nad Grajcarkiem.

Niepokorny Mnich –Mistrzostwa Polski w Ultradystansowym Biegu Górskim

W ubiegły piątek zakończyły się zapisy na najdłuższą trasę ,Niepokorny Mnich, która w 2017 roku będzie miała status Mistrzostw Polski w Ultradystansowym Biegu Górskim. Na tej 96-kilometrowej trasie zmierzą się najlepsi biegacze i biegaczki z całej Polski. Już teraz swój udział wstępnie potwierdzili między innymi Marcin Świerc, Wojtek Probst, Jacek Michulecczy Ewa Majer. A to dopiero początek listy mocnych ultrasów.

Chyża Durbaszka i Hardy Rolling – zapisy od 6 grudnia

Zapisy na pozostałe biegi w ramach Biegów w Szczawnicy 2017: Chyżą Durbaszkę (20 km) i Hardy Rolling (6 km) rozpoczną się 6 grudnia, o godzinie 20:00.


Relacja z Biegów w Szczawnicy 2016

 

Więcej informacji o Biegach w Szczawnicy: 


Kinga Pieniska