Aktualności
Szósta edycja Biegów w Szczawnicy już w sobotę
21 kwietnia Szczawnica zamieni się w miasteczko biegowe z prawdziwego zdarzenia. W tej edycji zawodnicy wystartują na pięciu dystansach od 6 do 96 km.
Rowerowo
Może niełatwo w to uwierzyć, ale to już Wiosna! Jeszcze chwila i rowerowo pomkniemy przed siebie. Gdyby ktoś poszukiwał odrobiny rywalizacji w swoim rowerowaniu zostawiamy nieco informacji. Poczytajcie/zobaczcie tez VeloDunajec :-)
Biegi w Szczawnicy 2018
Jedna z najpiękniejszych edycji biegów górskich w Polsce. 5 niezwykłych tras (od 6 do 96 km) wiodących przez 2 kraje.
Tu każdy znajdzie coś dla siebie.
Tu zaczyna się Twoja przygoda !
Chiruca Expedition
Planujesz zdobycie Babiej Góry albo chcesz obejrzeć lewady na Maderze?
Może wybierasz się na trekking po Australii lub planujesz przebiec Góry Skaliste ?
Icebug Winter Trail 2018
To już piąta edycja kultowego biegu górskiego, która przyciąga zawodników na gorczańskie szlaki z całej Polski.
Triada zimowa 2018
Największy etapowy bieg górski w Polsce! Trzy etapy w dwa dni! Zapraszamy
Test butów Chiruca Somiedo
Z racji miejsca zamieszkania sporo czasu spędzamy w górach, zasadniczo powyżej 700 m n.p.m mamy szczęście być co drugi dzień.

starsze akutalności

Zapisy na Wielką Prehybę

2016-11-28 // Oglądano: 1497 // Wstecz
Już jutro, 29 listopada punktualnie o godzinie 20:00 rozpoczną się zapisy na, organizowany w ramach Biegów w Szczawnicy 2017, maraton Wielka Prehyba.

Biegi w Szczawnicy 2017


Przed nami V jubileuszowa edycja tej imprezy. Pierwsza odbyła się w 2013 roku i przyciągnęłaokoło 200 biegaczy.W tym roku tylko dla chętnych, którzy wystartują na tej 43,3 km trasie przygotowano 600 miejsc. Maratończycy wystartują 22 kwietnia 2017 roku, o godzinie 9:00 z promenady nad Grajcarkiem w Szczawnicy. Trasa poprowadzi ich najpierw w Beskid Sądecki, przez Dzwonkówkę, Przechybę, Radziejową aż do Bacówki na Obidzy. A stąd już w stronę Małych Pienin, żeby przez Wysoką, Durbaszkę i Szafranówkę dotrzeć z powrotem na promenadę nad Grajcarkiem.

Niepokorny Mnich –Mistrzostwa Polski w Ultradystansowym Biegu Górskim

W ubiegły piątek zakończyły się zapisy na najdłuższą trasę ,Niepokorny Mnich, która w 2017 roku będzie miała status Mistrzostw Polski w Ultradystansowym Biegu Górskim. Na tej 96-kilometrowej trasie zmierzą się najlepsi biegacze i biegaczki z całej Polski. Już teraz swój udział wstępnie potwierdzili między innymi Marcin Świerc, Wojtek Probst, Jacek Michulecczy Ewa Majer. A to dopiero początek listy mocnych ultrasów.

Chyża Durbaszka i Hardy Rolling – zapisy od 6 grudnia

Zapisy na pozostałe biegi w ramach Biegów w Szczawnicy 2017: Chyżą Durbaszkę (20 km) i Hardy Rolling (6 km) rozpoczną się 6 grudnia, o godzinie 20:00.


Relacja z Biegów w Szczawnicy 2016

 

Więcej informacji o Biegach w Szczawnicy: 


Kinga Pieniska