Aktualności
Triada zimowa 2018
Największy etapowy bieg górski w Polsce! Trzy etapy w dwa dni! Zapraszamy
Test butów Chiruca Somiedo
Z racji miejsca zamieszkania sporo czasu spędzamy w górach, zasadniczo powyżej 700 m n.p.m mamy szczęście być co drugi dzień.
Rozpoczynają się zapisy na VI edycję Biegów w Szczawnicy
Przyszłoroczna edycja Biegów w Szczawnicy odbędzie się 21 kwietnia 2018 roku. Już po raz VI do Szczawnicy przyjadą najlepsi górscy biegacze i biegaczki z całej Polski, a także Europy.

Jak co roku pod koniec kwietnia Szczawnica zamieni się w biegową stolicę Polski.
Wygraj Plecak Chiruca Mochila 11 L Trail
WYGRAJ wszechstronny plecak rekomendowany do trekkingu, wypraw po górach, przejażdżek rowerowych i aktywnego spędzania czasu.
Mountain Touch Challenge 2017 Szczawnica
W tym roku dwie górskie trasy rajdowe MTC70 i MTC130 km, nowością zaś będą dwie indywidualne trasy piesze - 15 SZCZYTÓW i 30 SZCZYTÓW.
Oj będzie zacnie !
Frydman Triatlon
Początkiem lata, we Frydmanie tłumnie gromadzą się sympatycy triathlonu. W niedzielę 25 czerwca odbędzie się tu już VIII edycja zawodów Frydman Triatlon.
Wycieczki rowerowe po pienińskich bezdrożach
Eksploracja rowerem pasma małych Pienin - przygoda i naprawdę epickie miejscówki .

starsze akutalności

Zapisy na Wielką Prehybę

2016-11-28 // Oglądano: 1298 // Wstecz
Już jutro, 29 listopada punktualnie o godzinie 20:00 rozpoczną się zapisy na, organizowany w ramach Biegów w Szczawnicy 2017, maraton Wielka Prehyba.

Biegi w Szczawnicy 2017


Przed nami V jubileuszowa edycja tej imprezy. Pierwsza odbyła się w 2013 roku i przyciągnęłaokoło 200 biegaczy.W tym roku tylko dla chętnych, którzy wystartują na tej 43,3 km trasie przygotowano 600 miejsc. Maratończycy wystartują 22 kwietnia 2017 roku, o godzinie 9:00 z promenady nad Grajcarkiem w Szczawnicy. Trasa poprowadzi ich najpierw w Beskid Sądecki, przez Dzwonkówkę, Przechybę, Radziejową aż do Bacówki na Obidzy. A stąd już w stronę Małych Pienin, żeby przez Wysoką, Durbaszkę i Szafranówkę dotrzeć z powrotem na promenadę nad Grajcarkiem.

Niepokorny Mnich –Mistrzostwa Polski w Ultradystansowym Biegu Górskim

W ubiegły piątek zakończyły się zapisy na najdłuższą trasę ,Niepokorny Mnich, która w 2017 roku będzie miała status Mistrzostw Polski w Ultradystansowym Biegu Górskim. Na tej 96-kilometrowej trasie zmierzą się najlepsi biegacze i biegaczki z całej Polski. Już teraz swój udział wstępnie potwierdzili między innymi Marcin Świerc, Wojtek Probst, Jacek Michulecczy Ewa Majer. A to dopiero początek listy mocnych ultrasów.

Chyża Durbaszka i Hardy Rolling – zapisy od 6 grudnia

Zapisy na pozostałe biegi w ramach Biegów w Szczawnicy 2017: Chyżą Durbaszkę (20 km) i Hardy Rolling (6 km) rozpoczną się 6 grudnia, o godzinie 20:00.


Relacja z Biegów w Szczawnicy 2016

 

Więcej informacji o Biegach w Szczawnicy: 


Kinga Pieniska