Aktualności
20-lecie marki Chiruca w Polsce!
Nie każda marka może poszczycić się tak długą i bogatą historią, jak hiszpańska Chiruca.
Icebug Winter Trail 2018
To już piąta edycja kultowego biegu górskiego, która przyciąga zawodników na gorczańskie szlaki z całej Polski.
Triada zimowa 2018
Największy etapowy bieg górski w Polsce! Trzy etapy w dwa dni! Zapraszamy
Test butów Chiruca Somiedo
Z racji miejsca zamieszkania sporo czasu spędzamy w górach, zasadniczo powyżej 700 m n.p.m mamy szczęście być co drugi dzień.
Rozpoczynają się zapisy na VI edycję Biegów w Szczawnicy
Przyszłoroczna edycja Biegów w Szczawnicy odbędzie się 21 kwietnia 2018 roku. Już po raz VI do Szczawnicy przyjadą najlepsi górscy biegacze i biegaczki z całej Polski, a także Europy.

Jak co roku pod koniec kwietnia Szczawnica zamieni się w biegową stolicę Polski.
Wygraj Plecak Chiruca Mochila 11 L Trail
WYGRAJ wszechstronny plecak rekomendowany do trekkingu, wypraw po górach, przejażdżek rowerowych i aktywnego spędzania czasu.
Mountain Touch Challenge 2017 Szczawnica
W tym roku dwie górskie trasy rajdowe MTC70 i MTC130 km, nowością zaś będą dwie indywidualne trasy piesze - 15 SZCZYTÓW i 30 SZCZYTÓW.
Oj będzie zacnie !

starsze akutalności
Restauracja - Szczawnica

Karczma Pienińska - Szczawnica

lokalizacja Szczawnica
kategoria Restauracja
adres 34-460 Szczawnica ul.Główna 240
telefon +48 604 789 636
Galeria
Opis obiektu
Położona w malowniczej okolicy Pienin, przy głównej drodze dojazdowej do Szczawnicy, Karczma Pienińska zaprasza na wyśmienite góralskie jedzenie oraz dobrą góralską muzykę. HeyKarczma Pienińska została usytuowana w malowniczym zakątku Szczawnicy, na trasie Szczawnica - Krościenko. Łatwość dojazdu zachęca do odwiedzin o każdej porze roku.


Karczma zapewnia bogaty wybór dań w tym również regionalnych, a jako specjalność kuchni poleca się Jadło Pienińskie oraz Pstrąga Górskiego. Dla  gości przygotowano 140 miejsc wewnątrz restauracji i 60 w ogródku przy karczmie. 

karczma pieninska

W soboty i niedziele wieczory przy dźwiękach kapeli góralskiej, która nasyci duszę, a szef kuchni zadowoli również podniebienia. Na posiłek nie trzeba długo czekać a kelnerzy w pięknych strojach regionalnych zapewnią szybką, miłą i sprawną obsługę.Lokalizacja

Kinga Pieniska