Aktualności
Rozpoczynają się zapisy na VI edycję Biegów w Szczawnicy
Przyszłoroczna edycja Biegów w Szczawnicy odbędzie się 21 kwietnia 2018 roku. Już po raz VI do Szczawnicy przyjadą najlepsi górscy biegacze i biegaczki z całej Polski, a także Europy.

Jak co roku pod koniec kwietnia Szczawnica zamieni się w biegową stolicę Polski.
Wygraj Plecak Chiruca Mochila 11 L Trail
WYGRAJ wszechstronny plecak rekomendowany do trekkingu, wypraw po górach, przejażdżek rowerowych i aktywnego spędzania czasu.
Mountain Touch Challenge 2017 Szczawnica
W tym roku dwie górskie trasy rajdowe MTC70 i MTC130 km, nowością zaś będą dwie indywidualne trasy piesze - 15 SZCZYTÓW i 30 SZCZYTÓW.
Oj będzie zacnie !
Frydman Triatlon
Początkiem lata, we Frydmanie tłumnie gromadzą się sympatycy triathlonu. W niedzielę 25 czerwca odbędzie się tu już VIII edycja zawodów Frydman Triatlon.
Wycieczki rowerowe po pienińskich bezdrożach
Eksploracja rowerem pasma małych Pienin - przygoda i naprawdę epickie miejscówki .
JOY RIDE BIKE FESTIVAL '17
24-26 maja 2017
wulkaniczna góra
Wdżar
w Kluszkowcach.

starsze akutalności
Restauracja - Szczawnica

Karczma Pienińska - Szczawnica

lokalizacja Szczawnica
kategoria Restauracja
adres 34-460 Szczawnica ul.Główna 240
telefon +48 604 789 636
Galeria
Opis obiektu
Położona w malowniczej okolicy Pienin, przy głównej drodze dojazdowej do Szczawnicy, Karczma Pienińska zaprasza na wyśmienite góralskie jedzenie oraz dobrą góralską muzykę. HeyKarczma Pienińska została usytuowana w malowniczym zakątku Szczawnicy, na trasie Szczawnica - Krościenko. Łatwość dojazdu zachęca do odwiedzin o każdej porze roku.


Karczma zapewnia bogaty wybór dań w tym również regionalnych, a jako specjalność kuchni poleca się Jadło Pienińskie oraz Pstrąga Górskiego. Dla  gości przygotowano 140 miejsc wewnątrz restauracji i 60 w ogródku przy karczmie. 

karczma pieninska

W soboty i niedziele wieczory przy dźwiękach kapeli góralskiej, która nasyci duszę, a szef kuchni zadowoli również podniebienia. Na posiłek nie trzeba długo czekać a kelnerzy w pięknych strojach regionalnych zapewnią szybką, miłą i sprawną obsługę.Lokalizacja

Polecamy

Pienińska Karta Rabatowa

Przewodnik po Pieninach Pieniny w fotograficznym skrócie POLECAMY - Travel & Adventure
Facebook Twitter Youtube Google +

Kinga Pieniska