Aktualności
Rozpoczynają się zapisy na VI edycję Biegów w Szczawnicy
Przyszłoroczna edycja Biegów w Szczawnicy odbędzie się 21 kwietnia 2018 roku. Już po raz VI do Szczawnicy przyjadą najlepsi górscy biegacze i biegaczki z całej Polski, a także Europy.

Jak co roku pod koniec kwietnia Szczawnica zamieni się w biegową stolicę Polski.
Wygraj Plecak Chiruca Mochila 11 L Trail
WYGRAJ wszechstronny plecak rekomendowany do trekkingu, wypraw po górach, przejażdżek rowerowych i aktywnego spędzania czasu.
Mountain Touch Challenge 2017 Szczawnica
W tym roku dwie górskie trasy rajdowe MTC70 i MTC130 km, nowością zaś będą dwie indywidualne trasy piesze - 15 SZCZYTÓW i 30 SZCZYTÓW.
Oj będzie zacnie !
Frydman Triatlon
Początkiem lata, we Frydmanie tłumnie gromadzą się sympatycy triathlonu. W niedzielę 25 czerwca odbędzie się tu już VIII edycja zawodów Frydman Triatlon.
Wycieczki rowerowe po pienińskich bezdrożach
Eksploracja rowerem pasma małych Pienin - przygoda i naprawdę epickie miejscówki .
JOY RIDE BIKE FESTIVAL '17
24-26 maja 2017
wulkaniczna góra
Wdżar
w Kluszkowcach.

starsze akutalności
Pensjonaty w Pieninach - Czorsztyn

Ośrodek Czorsztyn-ski

lokalizacja Czorsztyn
kategoria Pensjonaty w Pieninach
adres 34-440 Kluszkowce ul. Kamieniarska 30 a
telefon +48 18 26 50 222 wew. 200
Galeria
Opis obiektu
Wyobraź sobie nieziemsko piękne tereny, urzekające spokojem i luksusem, nasycone zapierającymi dech w piersi widokami. Miejsce gdzie codzienna gonitwa przestaje mieć znaczenie, liczy się tylko relaks i wypoczynek...

hotel czorsztyn-ski

Ośrodek Wypoczynkowy Czorsztyn-ski to dzieło naszego życia. W kurorcie położonym nad Jeziorem Czorsztyńskim ulokowaliśmy nasze marzenia, lata doświadczeń i  wytężonego wysiłku... Chcieliśmy stworzyć miejsce magiczne, miejsce bliskie ideałowi. 

Ośrodek Wypoczynkowy Czorsztyn-ski to:

- przystępność i gościnność, którą doceni każdy - niezależnie od upodobań i zasobności portfela

- możliwość kontaktu z naturą bez wyrzekania się wszelkich udogodnień.

- kameralność, zapewnienie poczucia odosobnienia i wyciszenia, bez rezygnacji z szeregu rozrywek

Ośrodek Wypoczynkowy Czorsztyn-ski - nieskalana przestrzeń, gdzie piękno przyrody harmonijnie komponuje się z wygodą i komfortem.  Ośrodek położony w malowniczej części małopolski nad Jeziorem Czorsztyńskim serdecznie zaprasza zarówno gości indywidualnych, jak i uczestników spotkań integracyjnych oraz grupy, którzy pragną zaznać uroków życia z dala od miejskiego hałasu.

 

Budując Ośrodek Wypoczynkowy Czorsztyn-ski kierowaliśmy się chęcią stworzenia miejsca idealnego, które zapewni wypoczynek i relaks każdemu. Oferujemy eleganckie przestrzenie hotelowe (pokoje i apartamenty) utrzymane w najwyższym standardzie, trzy restauracje oraz komfortową salę konferencyjną. Wszystko to zostało harmonijnie połączone z ośrodkiem narciarskim, trasami spacerowymi, trasami rowerowymi i mnóstwem atrakcji w okolicy. Wszystko toz dyskretną i przyjazną obsługą, otoczone pięknymi górami i lasami.

 

Nasz Ośrodek pomoże Państwu osiągnąć stan najwyższego odprężenia.


Lokalizacja

Kinga Pieniska