Aktualności
Rozpoczynają się zapisy na VI edycję Biegów w Szczawnicy
Przyszłoroczna edycja Biegów w Szczawnicy odbędzie się 21 kwietnia 2018 roku. Już po raz VI do Szczawnicy przyjadą najlepsi górscy biegacze i biegaczki z całej Polski, a także Europy.

Jak co roku pod koniec kwietnia Szczawnica zamieni się w biegową stolicę Polski.
Wygraj Plecak Chiruca Mochila 11 L Trail
WYGRAJ wszechstronny plecak rekomendowany do trekkingu, wypraw po górach, przejażdżek rowerowych i aktywnego spędzania czasu.
Mountain Touch Challenge 2017 Szczawnica
W tym roku dwie górskie trasy rajdowe MTC70 i MTC130 km, nowością zaś będą dwie indywidualne trasy piesze - 15 SZCZYTÓW i 30 SZCZYTÓW.
Oj będzie zacnie !
Frydman Triatlon
Początkiem lata, we Frydmanie tłumnie gromadzą się sympatycy triathlonu. W niedzielę 25 czerwca odbędzie się tu już VIII edycja zawodów Frydman Triatlon.
Wycieczki rowerowe po pienińskich bezdrożach
Eksploracja rowerem pasma małych Pienin - przygoda i naprawdę epickie miejscówki .
JOY RIDE BIKE FESTIVAL '17
24-26 maja 2017
wulkaniczna góra
Wdżar
w Kluszkowcach.

starsze akutalności
Restauracja - Szczawnica

Restauracja Bacówka Jaworki

lokalizacja Szczawnica
kategoria Restauracja
adres 34-460 Szczawnica, Jaworki 14
telefon +48 18 2622192, +48 18 2620231
Galeria
Opis obiektu
Restauracja od kilkunastu lat niezmiennie poleca potrawy i dania przygotowane według własnych przepisów.

 

Restauracja od kilkunastu lat niezmiennie poleca potrawy i dania przygotowane według własnych przepisów. Szef kuchni czerpie pomysły z kuchni staropolskiej, regionalnej, słowackiej czy węgierskiej. Jest to część tajemnicy i równocześnie odpowiedź dlaczego potrawy serwowane u nas mają niespotykane gdzie indziej walory smakowe.
Lokal dysponuje 100 miejscami konsumpcyjnymi na dwóch niezależnych salach. 
Obsługujemy klientów indywidualnych oraz grupy zorganizowane. Dla grup turystycznych proponujemy imprezy z dodatkowymi atrakcjami: występ kapeli góralskiej, przejażdżka dorożkami a zimą kulig z  pieczeniem kiełbasek na ognisku.Zimą obowiązkowe miejsce dla każdego narciarza odwiedzającego Arenę Narciarską Jaworki-Homole latem zaś, kończąc wędrówkę po Wąwozie Homole, Wysokiej czy Białej Wodzie trzeba tutaj wstąpić by poznać smak prawdziwego pienińskiego jadła.  Lokalizacja

Kinga Pieniska