Aktualności
Triada zimowa 2018
Największy etapowy bieg górski w Polsce! Trzy etapy w dwa dni! Zapraszamy
Test butów Chiruca Somiedo
Z racji miejsca zamieszkania sporo czasu spędzamy w górach, zasadniczo powyżej 700 m n.p.m mamy szczęście być co drugi dzień.
Rozpoczynają się zapisy na VI edycję Biegów w Szczawnicy
Przyszłoroczna edycja Biegów w Szczawnicy odbędzie się 21 kwietnia 2018 roku. Już po raz VI do Szczawnicy przyjadą najlepsi górscy biegacze i biegaczki z całej Polski, a także Europy.

Jak co roku pod koniec kwietnia Szczawnica zamieni się w biegową stolicę Polski.
Wygraj Plecak Chiruca Mochila 11 L Trail
WYGRAJ wszechstronny plecak rekomendowany do trekkingu, wypraw po górach, przejażdżek rowerowych i aktywnego spędzania czasu.
Mountain Touch Challenge 2017 Szczawnica
W tym roku dwie górskie trasy rajdowe MTC70 i MTC130 km, nowością zaś będą dwie indywidualne trasy piesze - 15 SZCZYTÓW i 30 SZCZYTÓW.
Oj będzie zacnie !
Frydman Triatlon
Początkiem lata, we Frydmanie tłumnie gromadzą się sympatycy triathlonu. W niedzielę 25 czerwca odbędzie się tu już VIII edycja zawodów Frydman Triatlon.
Wycieczki rowerowe po pienińskich bezdrożach
Eksploracja rowerem pasma małych Pienin - przygoda i naprawdę epickie miejscówki .

starsze akutalności

Imprezy integracyjne

Stadnina Koni „Rajd" to doskonałe miejsce na organizację imprez integracyjnych oraz wypoczynku po konferencyjnych obradach lub biznesowych szkoleniach.

W Stadninie znajduje się stylowa - dostępna przez cały rok - wiata, z kamiennym kominkiem, biesiadnymi ławami i stylizowanym barem. Można tam zorganizować grilla jak również tradycyjną ucztę biesiadną.

Goście, w zależności od pory roku, mogą udać się stamtąd na malowniczą przejażdżkę bryczkami lub, podczas zimy, na niezapomniany kulig z pochodniami zakończony ogniskiem i pieczeniem barana.

Po dniu spędzonym na końskim grzbiecie lub sytej biesiadzie goście mogą znaleźć nocleg w, oddalonych o 20 minut drogi, hotelach i pensjonatach należących do Grupy Thermaleo & Uzdrowisko Szczawnica.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

Kinga Pieniska