Aktualności
Lechnica MTB TOUR 2018
Lechnica MTB TOUR 2018
01-02 września 2018
Organizatorzy: Singletrails Lechnica


Chiruca EXPEDITION - zachęcamy do głosowania
Wraz z ostatnim dniem maja zakończyło się przyjmowanie zgłoszeń do pierwszej edycji projektu Chiruca EXPEDITION.
Teraz czas na Was !
Zachęcamy do głosowania
Ruszaj w drogę
Projekt Chiruca EXPEDITION to nie lada gratka dla tych, w których drzemie podróżnicza pasja. Każdy obieżyświat wie, że skompletowanie dobrego ekwipunku przed wyjazdem, to spora część sukcesu.
Szósta edycja Biegów w Szczawnicy już w sobotę
21 kwietnia Szczawnica zamieni się w miasteczko biegowe z prawdziwego zdarzenia. W tej edycji zawodnicy wystartują na pięciu dystansach od 6 do 96 km.
Rowerowo
Może niełatwo w to uwierzyć, ale to już Wiosna! Jeszcze chwila i rowerowo pomkniemy przed siebie. Gdyby ktoś poszukiwał odrobiny rywalizacji w swoim rowerowaniu zostawiamy nieco informacji. Poczytajcie/zobaczcie tez VeloDunajec :-)
Biegi w Szczawnicy 2018
Jedna z najpiękniejszych edycji biegów górskich w Polsce. 5 niezwykłych tras (od 6 do 96 km) wiodących przez 2 kraje.
Tu każdy znajdzie coś dla siebie.
Tu zaczyna się Twoja przygoda !
Chiruca Expedition
Planujesz zdobycie Babiej Góry albo chcesz obejrzeć lewady na Maderze?
Może wybierasz się na trekking po Australii lub planujesz przebiec Góry Skaliste ?

starsze akutalności

trasa nr 2

Trasa nr  2 -  lewa strona Białej Wody - czas przejazdu ok. 1,5 h

   To bardzo piękny widokowo spacer. Wyjeżdżamy ze stajni w kierunku rezerwatu Biała Woda. Tuż przed wejściem do Rezerwatu skręcamy w lewo w polną drogę, która doprowadzi nas na hale. Przy ścieżce ciekawostka geologiczna - jedyne miejsce występowania skałki bazaltowej w Pieninach. A na górze niesamowite wrażenie zrobi na Was Rezerwat Białej Wody widziany z góry. Z hali szczególnie okazale prezentuje się pasmo Małych Pienin oraz masyw Trzech Koron. Naprawdę niezapomniane są tam zachody słońca czy poranne jesienne mgły., często można spotkać sarny i lisy, a już na pewno stado owiec z pobliskiej bacówki z pilnującymi je owczarkami. Dalej dosyć stromym zjazdem nasze konie sprowadzą nas do Doliny Białej Wody - miejsca gdzie zaczyna się Rezerwat przyrody, a także Popradzki Park Krajobrazowy. Wybierając tą trasę będziecie mogli przebyć na końskim grzbiecie cały rezerwat, podziwiając wszystkie osobliwości krajobrazowe, które są w nim chronione.

Kinga Pieniska