Aktualności
Triada zimowa 2018
Największy etapowy bieg górski w Polsce! Trzy etapy w dwa dni! Zapraszamy
Test butów Chiruca Somiedo
Z racji miejsca zamieszkania sporo czasu spędzamy w górach, zasadniczo powyżej 700 m n.p.m mamy szczęście być co drugi dzień.
Rozpoczynają się zapisy na VI edycję Biegów w Szczawnicy
Przyszłoroczna edycja Biegów w Szczawnicy odbędzie się 21 kwietnia 2018 roku. Już po raz VI do Szczawnicy przyjadą najlepsi górscy biegacze i biegaczki z całej Polski, a także Europy.

Jak co roku pod koniec kwietnia Szczawnica zamieni się w biegową stolicę Polski.
Wygraj Plecak Chiruca Mochila 11 L Trail
WYGRAJ wszechstronny plecak rekomendowany do trekkingu, wypraw po górach, przejażdżek rowerowych i aktywnego spędzania czasu.
Mountain Touch Challenge 2017 Szczawnica
W tym roku dwie górskie trasy rajdowe MTC70 i MTC130 km, nowością zaś będą dwie indywidualne trasy piesze - 15 SZCZYTÓW i 30 SZCZYTÓW.
Oj będzie zacnie !
Frydman Triatlon
Początkiem lata, we Frydmanie tłumnie gromadzą się sympatycy triathlonu. W niedzielę 25 czerwca odbędzie się tu już VIII edycja zawodów Frydman Triatlon.
Wycieczki rowerowe po pienińskich bezdrożach
Eksploracja rowerem pasma małych Pienin - przygoda i naprawdę epickie miejscówki .

starsze akutalności

TeamSilviniPolska

silvini


SILVINI TEAM POLSKA: Przed nami wiele sukcesów


W grudniu oficjalnie rozpoczął działalność Silvini Team Polska. Inicjatorami teamu są Adam Galman i Tomek Ruszkowski, zawodnicy od lat startujący w maratonach, MTB i szosowych.

- Pojawienie się naszego zespołu w Polsce to naturalny etap promocji marki Jesteśmy przekonani, że z tymi zawodnikami, znając ich pasje i determinację możemy powalczyć o najlepsze miejsce w różnych klasyfikacjach. Chcemy być bardziej widoczni w Polsce, nie tylko handlowo – podkreśla Martin Kundra z zarządu spółki SILVINI.

To kolejny, choć pierwszy w Polsce zespół w barwach Silvini. Dziś czeski producent współpracuje między innymi z zawodnikami REMERX MERIDA TEAM Kolín, Czeskiej Drużyny Narodowy MTB TEAM. Flagowe przedsięwzięcia to zespoły SILVINI MADSHUS TEAM i SILVINI CYCLING TEAM.

 - Tworząc „fabryczny” team Silvini chcieliśmy nawiązać do rzeczy dla nas najważniejszych, a które są bliskie również koncepcji marki. Idea naszego teamu zawiera się w 3 słowach „pasja, współzawodnictwo, przyjaźń” – podkreśla Tomasz Ruszkowski, z Silvini Team Polska.  - Kolarstwo jest naszą największą pasją od lat, trenujemy ciężko by ścigać się na zawodach z najlepszymi. Zespół tworzymy z ludźmi, na których możemy polegać, nie tylko na trasie maratonu, ale również, na co dzień. Dla nas jest to bardzo ważne. Chcemy poprzez nasz team wysyłać pozytywny przekaz ze strony amatorskiego kolarstwa na wysokim poziomie– zapewnia T. Ruszkowski. Priorytetem dla nas w nadchodzącym sezonie będą maratony MTB, uzupełnieniem zawody na szosie.  - Będziemy obecni na Bike Maratonach, Bike Adventure oraz Road Maraton. Planujemy również kilka startów w Czechach – dodaje Adam Galman, z Silvini Team, Polska. - Jeszcze nie ma oficjalnego kalendarza startów, więc z ostatecznymi deklaracjami musimy się wstrzymać. Na pewno Silvini Team Polska będzie widoczne na najważniejszych imprezach kolarskich. W najbliższych miesiącach nim oficjalnie otworzymy sezon w Sobótce planujemy starty w zawodach CX i imprezach biegowych – podsumował Adam Galman.

Silvini to czeska marka, która wyspecjalizowała się w produkcji odzieży przeznaczonej dla rowerzystów, narciarzy i biegaczy. Ubrania z kolekcji Silvini charakteryzuje funkcjonalność i nowoczesne wzornictwo. Marka bezwzględnie przestrzega też zasady wykorzystywania do szycia swoich kolekcji tylko najwyższej, jakości materiałów pochodzących od sprawdzonych dostawców.

Firma powstała w 2009 roku w Pradze. Początkową inspiracją było włoskie wzornictwo, które zresztą do dziś ma wpływ na powstające nad Wełtawą kolekcje. W zakresie opracowywania krojów, kolorów i wzorów SILVINI ściśle współpracowała z Claudio La, Carbonara, który był twarzą marki. Silvini na dobre pojawiła się na polskim rynku rok temu podczas kieleckich targów. Od tego czasu systematycznie rozwija swoja handlową obecność. 
Wybrane wyniki z sezonów 2012 - 2014

- I miejsce w klasyfikacji generalnej MEGA Eska Bike Maraton (2012) - Adam Galman
- III miejsce w klasyfikacji generalnej GIGA Bike Maraton 2014  -  Adam Galman
- I miejsce kat M3 (2013), Trzebnicki Maraton Rowerowy  -  Adam Galman
- III miejsce kat M3 (2014) Trzebnicki Maraton Rowerowy  -  Adam Galman
- I miejsce kat M3 Maraton Kluczbork (2013)  -  Tomasz Ruszkowski
- II miejsce kat M3 Iława Jeziorak Tour (2013)  -  Tomasz Ruszkowski
- III miejsce kat M3 Iława Jeziorak Tour (2014)  -  Tomasz Ruszkowski
- III miejsce Bike Adventure (2014)  -  Adam Galman, Tomasz Ruszkowski


Adam Galman, Tomasz Ruszkowski

Polecamy

Pienińska Karta Rabatowa

Przewodnik po Pieninach Pieniny w fotograficznym skrócie POLECAMY - Travel & Adventure
Facebook Twitter Youtube Google +

Kinga Pieniska