Aktualności
Lechnica MTB TOUR 2018
Lechnica MTB TOUR 2018
01-02 września 2018
Organizatorzy: Singletrails Lechnica


Chiruca EXPEDITION - zachęcamy do głosowania
Wraz z ostatnim dniem maja zakończyło się przyjmowanie zgłoszeń do pierwszej edycji projektu Chiruca EXPEDITION.
Teraz czas na Was !
Zachęcamy do głosowania
Ruszaj w drogę
Projekt Chiruca EXPEDITION to nie lada gratka dla tych, w których drzemie podróżnicza pasja. Każdy obieżyświat wie, że skompletowanie dobrego ekwipunku przed wyjazdem, to spora część sukcesu.
Szósta edycja Biegów w Szczawnicy już w sobotę
21 kwietnia Szczawnica zamieni się w miasteczko biegowe z prawdziwego zdarzenia. W tej edycji zawodnicy wystartują na pięciu dystansach od 6 do 96 km.
Rowerowo
Może niełatwo w to uwierzyć, ale to już Wiosna! Jeszcze chwila i rowerowo pomkniemy przed siebie. Gdyby ktoś poszukiwał odrobiny rywalizacji w swoim rowerowaniu zostawiamy nieco informacji. Poczytajcie/zobaczcie tez VeloDunajec :-)
Biegi w Szczawnicy 2018
Jedna z najpiękniejszych edycji biegów górskich w Polsce. 5 niezwykłych tras (od 6 do 96 km) wiodących przez 2 kraje.
Tu każdy znajdzie coś dla siebie.
Tu zaczyna się Twoja przygoda !
Chiruca Expedition
Planujesz zdobycie Babiej Góry albo chcesz obejrzeć lewady na Maderze?
Może wybierasz się na trekking po Australii lub planujesz przebiec Góry Skaliste ?

starsze akutalności

TeamSilviniPolska

silvini


SILVINI TEAM POLSKA: Przed nami wiele sukcesów


W grudniu oficjalnie rozpoczął działalność Silvini Team Polska. Inicjatorami teamu są Adam Galman i Tomek Ruszkowski, zawodnicy od lat startujący w maratonach, MTB i szosowych.

- Pojawienie się naszego zespołu w Polsce to naturalny etap promocji marki Jesteśmy przekonani, że z tymi zawodnikami, znając ich pasje i determinację możemy powalczyć o najlepsze miejsce w różnych klasyfikacjach. Chcemy być bardziej widoczni w Polsce, nie tylko handlowo – podkreśla Martin Kundra z zarządu spółki SILVINI.

To kolejny, choć pierwszy w Polsce zespół w barwach Silvini. Dziś czeski producent współpracuje między innymi z zawodnikami REMERX MERIDA TEAM Kolín, Czeskiej Drużyny Narodowy MTB TEAM. Flagowe przedsięwzięcia to zespoły SILVINI MADSHUS TEAM i SILVINI CYCLING TEAM.

 - Tworząc „fabryczny” team Silvini chcieliśmy nawiązać do rzeczy dla nas najważniejszych, a które są bliskie również koncepcji marki. Idea naszego teamu zawiera się w 3 słowach „pasja, współzawodnictwo, przyjaźń” – podkreśla Tomasz Ruszkowski, z Silvini Team Polska.  - Kolarstwo jest naszą największą pasją od lat, trenujemy ciężko by ścigać się na zawodach z najlepszymi. Zespół tworzymy z ludźmi, na których możemy polegać, nie tylko na trasie maratonu, ale również, na co dzień. Dla nas jest to bardzo ważne. Chcemy poprzez nasz team wysyłać pozytywny przekaz ze strony amatorskiego kolarstwa na wysokim poziomie– zapewnia T. Ruszkowski. Priorytetem dla nas w nadchodzącym sezonie będą maratony MTB, uzupełnieniem zawody na szosie.  - Będziemy obecni na Bike Maratonach, Bike Adventure oraz Road Maraton. Planujemy również kilka startów w Czechach – dodaje Adam Galman, z Silvini Team, Polska. - Jeszcze nie ma oficjalnego kalendarza startów, więc z ostatecznymi deklaracjami musimy się wstrzymać. Na pewno Silvini Team Polska będzie widoczne na najważniejszych imprezach kolarskich. W najbliższych miesiącach nim oficjalnie otworzymy sezon w Sobótce planujemy starty w zawodach CX i imprezach biegowych – podsumował Adam Galman.

Silvini to czeska marka, która wyspecjalizowała się w produkcji odzieży przeznaczonej dla rowerzystów, narciarzy i biegaczy. Ubrania z kolekcji Silvini charakteryzuje funkcjonalność i nowoczesne wzornictwo. Marka bezwzględnie przestrzega też zasady wykorzystywania do szycia swoich kolekcji tylko najwyższej, jakości materiałów pochodzących od sprawdzonych dostawców.

Firma powstała w 2009 roku w Pradze. Początkową inspiracją było włoskie wzornictwo, które zresztą do dziś ma wpływ na powstające nad Wełtawą kolekcje. W zakresie opracowywania krojów, kolorów i wzorów SILVINI ściśle współpracowała z Claudio La, Carbonara, który był twarzą marki. Silvini na dobre pojawiła się na polskim rynku rok temu podczas kieleckich targów. Od tego czasu systematycznie rozwija swoja handlową obecność. 
Wybrane wyniki z sezonów 2012 - 2014

- I miejsce w klasyfikacji generalnej MEGA Eska Bike Maraton (2012) - Adam Galman
- III miejsce w klasyfikacji generalnej GIGA Bike Maraton 2014  -  Adam Galman
- I miejsce kat M3 (2013), Trzebnicki Maraton Rowerowy  -  Adam Galman
- III miejsce kat M3 (2014) Trzebnicki Maraton Rowerowy  -  Adam Galman
- I miejsce kat M3 Maraton Kluczbork (2013)  -  Tomasz Ruszkowski
- II miejsce kat M3 Iława Jeziorak Tour (2013)  -  Tomasz Ruszkowski
- III miejsce kat M3 Iława Jeziorak Tour (2014)  -  Tomasz Ruszkowski
- III miejsce Bike Adventure (2014)  -  Adam Galman, Tomasz Ruszkowski


Adam Galman, Tomasz Ruszkowski

Kinga Pieniska