Aktualności
20-lecie marki Chiruca w Polsce!
Nie każda marka może poszczycić się tak długą i bogatą historią, jak hiszpańska Chiruca.
Icebug Winter Trail 2018
To już piąta edycja kultowego biegu górskiego, która przyciąga zawodników na gorczańskie szlaki z całej Polski.
Triada zimowa 2018
Największy etapowy bieg górski w Polsce! Trzy etapy w dwa dni! Zapraszamy
Test butów Chiruca Somiedo
Z racji miejsca zamieszkania sporo czasu spędzamy w górach, zasadniczo powyżej 700 m n.p.m mamy szczęście być co drugi dzień.
Rozpoczynają się zapisy na VI edycję Biegów w Szczawnicy
Przyszłoroczna edycja Biegów w Szczawnicy odbędzie się 21 kwietnia 2018 roku. Już po raz VI do Szczawnicy przyjadą najlepsi górscy biegacze i biegaczki z całej Polski, a także Europy.

Jak co roku pod koniec kwietnia Szczawnica zamieni się w biegową stolicę Polski.
Wygraj Plecak Chiruca Mochila 11 L Trail
WYGRAJ wszechstronny plecak rekomendowany do trekkingu, wypraw po górach, przejażdżek rowerowych i aktywnego spędzania czasu.
Mountain Touch Challenge 2017 Szczawnica
W tym roku dwie górskie trasy rajdowe MTC70 i MTC130 km, nowością zaś będą dwie indywidualne trasy piesze - 15 SZCZYTÓW i 30 SZCZYTÓW.
Oj będzie zacnie !

starsze akutalności

Czorsztyn-ski

Trasy narciarskie kompleksu Czorsztyn-ski o zróżnicowanej skali trudności zadowolą zarówno początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy. Wszystkie trasy są sztucznie dośnieżane oraz oświetlane, dzięki czemu można z nich bezpiecznie korzystać nawet do późnych godzin nocnych.Obsługiwane są przez 14 armatek śnieżnych i 4 ratraki, więc ich przygotowanie jest w pełni profesjonalne. Średnie nachylenie stoku wynosi 23%. Trasy zjazdowe posiadają nagłośnienie i dzięki temu jazda staje się przyjemniejsza. 


OPIS TRAS

 
SZKOŁA NARCIARSKA

Szkoła narciarska Czorsztyn – Ski powstała z myślą o osobach kochających narty w 2010 roku w Kluszkowcach. Jej siedziba znajduje się przy „oślej łączce”.

W swojej ofercie posiadamy szkolenia narciarskie i snowboardowe zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym skierowane do najmłodszych dzieci, młodzieży i dorosłych – innymi słowy do wszystkich ciekawych białego szaleństwa. Posiadamy licencję Polskiego Związku Narciarskiego. Gwarantujemy wysoki poziom usług, pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do szkoleń. 
W skład naszej kadry instruktorskiej wchodzą ratownicy GOPR, instruktorzy PZN, PZS oraz MENiS. Nasi instruktorzy, jako nieliczni w Polce, posiadają doświadczenie w pracy z dziećmi z zespołem Aspergera i autyzmem.

 

Szkoła Czorsztyn – Ski to nie tyko spędzanie czasu przy wyciągu narciarskim, ale również niezwykła narciarska przygoda na łonie natury. Przygotowaliśmy da Państwa dodatkowe oferty, które pozwolą zrelaksować się po ciężkim dniu spędzonym na stoku i sprawią, ze zakochają się Państwo w górach zimą.
1 LEKCJA - 55 MINUT

*W przypadku grupy powyżej 5 osób istnieje możliwość ustalenia promocyjnej ceny.
*Przy wykupieniu większej ilości lekcji można ustalić dogodną cenę dla Klienta
* cennik obowiązuje w sezonie 2012/2013

 

TELEFON DO REZERWACJI 018 26 502 22 wew. 131
kom. 660-445-621, 695-770-664

Wszystkie trasy są sztucznie dośnieżane oraz oświetlane, dzięki czemu można z nich bezpiecznie korzystać nawet do późnych godzin nocnych. Obsługiwane są przez 14 armatek śnieżnych i 4 ratraki, więc ich przygotowanie jest w pełni profesjonalne. Średnie nachylenie stoku wynosi 23%. Trasy zjazdowe posiadają nagłośnienie i dzięki temu jazda staje się przyjemniejsza.Kinga Pieniska