Aktualności
Lechnica MTB TOUR 2018
Lechnica MTB TOUR 2018
01-02 września 2018
Organizatorzy: Singletrails Lechnica


Chiruca EXPEDITION - zachęcamy do głosowania
Wraz z ostatnim dniem maja zakończyło się przyjmowanie zgłoszeń do pierwszej edycji projektu Chiruca EXPEDITION.
Teraz czas na Was !
Zachęcamy do głosowania
Ruszaj w drogę
Projekt Chiruca EXPEDITION to nie lada gratka dla tych, w których drzemie podróżnicza pasja. Każdy obieżyświat wie, że skompletowanie dobrego ekwipunku przed wyjazdem, to spora część sukcesu.
Szósta edycja Biegów w Szczawnicy już w sobotę
21 kwietnia Szczawnica zamieni się w miasteczko biegowe z prawdziwego zdarzenia. W tej edycji zawodnicy wystartują na pięciu dystansach od 6 do 96 km.
Rowerowo
Może niełatwo w to uwierzyć, ale to już Wiosna! Jeszcze chwila i rowerowo pomkniemy przed siebie. Gdyby ktoś poszukiwał odrobiny rywalizacji w swoim rowerowaniu zostawiamy nieco informacji. Poczytajcie/zobaczcie tez VeloDunajec :-)
Biegi w Szczawnicy 2018
Jedna z najpiękniejszych edycji biegów górskich w Polsce. 5 niezwykłych tras (od 6 do 96 km) wiodących przez 2 kraje.
Tu każdy znajdzie coś dla siebie.
Tu zaczyna się Twoja przygoda !
Chiruca Expedition
Planujesz zdobycie Babiej Góry albo chcesz obejrzeć lewady na Maderze?
Może wybierasz się na trekking po Australii lub planujesz przebiec Góry Skaliste ?

starsze akutalności

Czorsztyn-ski

Trasy narciarskie kompleksu Czorsztyn-ski o zróżnicowanej skali trudności zadowolą zarówno początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy. Wszystkie trasy są sztucznie dośnieżane oraz oświetlane, dzięki czemu można z nich bezpiecznie korzystać nawet do późnych godzin nocnych.Obsługiwane są przez 14 armatek śnieżnych i 4 ratraki, więc ich przygotowanie jest w pełni profesjonalne. Średnie nachylenie stoku wynosi 23%. Trasy zjazdowe posiadają nagłośnienie i dzięki temu jazda staje się przyjemniejsza. 


OPIS TRAS

 
SZKOŁA NARCIARSKA

Szkoła narciarska Czorsztyn – Ski powstała z myślą o osobach kochających narty w 2010 roku w Kluszkowcach. Jej siedziba znajduje się przy „oślej łączce”.

W swojej ofercie posiadamy szkolenia narciarskie i snowboardowe zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym skierowane do najmłodszych dzieci, młodzieży i dorosłych – innymi słowy do wszystkich ciekawych białego szaleństwa. Posiadamy licencję Polskiego Związku Narciarskiego. Gwarantujemy wysoki poziom usług, pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do szkoleń. 
W skład naszej kadry instruktorskiej wchodzą ratownicy GOPR, instruktorzy PZN, PZS oraz MENiS. Nasi instruktorzy, jako nieliczni w Polce, posiadają doświadczenie w pracy z dziećmi z zespołem Aspergera i autyzmem.

 

Szkoła Czorsztyn – Ski to nie tyko spędzanie czasu przy wyciągu narciarskim, ale również niezwykła narciarska przygoda na łonie natury. Przygotowaliśmy da Państwa dodatkowe oferty, które pozwolą zrelaksować się po ciężkim dniu spędzonym na stoku i sprawią, ze zakochają się Państwo w górach zimą.
1 LEKCJA - 55 MINUT

*W przypadku grupy powyżej 5 osób istnieje możliwość ustalenia promocyjnej ceny.
*Przy wykupieniu większej ilości lekcji można ustalić dogodną cenę dla Klienta
* cennik obowiązuje w sezonie 2012/2013

 

TELEFON DO REZERWACJI 018 26 502 22 wew. 131
kom. 660-445-621, 695-770-664

Wszystkie trasy są sztucznie dośnieżane oraz oświetlane, dzięki czemu można z nich bezpiecznie korzystać nawet do późnych godzin nocnych. Obsługiwane są przez 14 armatek śnieżnych i 4 ratraki, więc ich przygotowanie jest w pełni profesjonalne. Średnie nachylenie stoku wynosi 23%. Trasy zjazdowe posiadają nagłośnienie i dzięki temu jazda staje się przyjemniejsza.Polecamy

Pienińska Karta Rabatowa

Przewodnik po Pieninach Pieniny w fotograficznym skrócie POLECAMY - Travel & Adventure
Facebook Twitter Youtube Google +

Kinga Pieniska